COMPEX spol. s.r.o.

Společnost COMPEX, spol. s r.o. byla založena v České republice v roce 1991 nadšencem do elektroniky, Ing. Radkem Nešporem, který se rozhodl představit na trhu inovativní výrobky z lékařského a kosmetického odvětví. Dnes je COMPEX se svou značkou JETT výrobcem plasmových lékařských a kosmetických přístrojů s dlouholetou tradicí. Přístroje JETT PLASMA používají lékaři a kosmetičky po celém světě.


JETT poskytuje svým partnerům Inovace, Spolehlivost a Technologii. Naše oddělení Výzkumu a Vývoje se neustále zaměřuje na inovativní vývoj produktů ve spolupráci s předními odborníky v mnoha lékařských oborech.
Tyto produkty přináší nové a přelomové možnosti v léčbě pro dermatology, plastické chirurgy, oftalmology, gynekology, otorhinolaryngology a další.

Naše historie

 • 1991

  Založení společnosti

  Společnost COMPEX, spol. s r.o. byla založena současným generálním ředitelem, Ing. Radkem Nešporem. Její obchodní činnost byla do roku 2010 zaměřena zejména na velkoobchod se spotřební elektronikou, zdravotnickými a kosmetickými prostředky.

 • 2000

  Registrace značky JETT

  COMPEX začíná spolupracovat s výrobci a vyvíjet k přístrojům vlastní ovládací jednotky a vznikají tak první přístroje JETT.

 • 2012

  Zrodila se první idea pro vývoj přístrojů JETT PLASMA

  Díky práci na různorodých výrobcích z lékařského i kosmetického odvětví přichází Ing. Radek Nešpor s myšlenkou na vývoj přístroje, který by využíval technologii stejnosměrného proudu pro generování plasmy.

 • 2014

  Představení kosmetického přístroje JETT PLASMA LIFT

  Byl dokončen vývoj přístroje JETT PLASMA LIFT a světu byl představen první kosmetický přístroj generující plasmu pomocí stejnosměrného proudu.

 • 2015

  Schválení JETT PLASMA LIFT MEDICAL

  JETT PLASMA LIFT MEDICAL byl schválen a vpuštěn do světa!

 • 2016

  Světový kongres IMCAS

  Přístroj JETT PLASMA LIFT MEDICAL společnost poprvé představila světu na dermatologickém a estetickém kongresu IMCAS v Paříži, kde se každoročně sjíždějí světové špičky z oboru. Od té doby se JETT pravidelně účastní mnoha světových výstav a kongresů. V témže roce získala společnost COMPEX patent na přístroj JETT PLASMA LIFT MEDICAL a jeho technologii stejnosměrného proudu.

 • 2018

  Rebranding

  Dříve samostatné projekty JETT MEDICAL a JETT COSMETICS se na jaře spojily a vytvořily tak jednotnou značku vystupující pouze pod názvem JETT.

  JETT PLASMA LIFT MEDICAL v Oftalmologii

  Ve spolupráci s českými i zahraničními oftalmology byl dokončen vývoj a certifikace nástavce Plasma Pen pro oftalmologii, který umožňuje vyšší přesnost a jednodušší ovládání.

About us - Jett Plasma Introduction